آموزش اتصال به بانک آینده

یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن نیوُ امکان خواندن پیامک بانکی و استفاده از آن با هدف تسهیل ثبت دخل و خرج کاربران می‌باشد. در این آموزش می‌خواهیم در مورد نحوه فعال‌سازی این قابلیت یعنی خواندن پیامک‌های مرتبط با بانک آینده صحبت کنیم. 

1- فعال کردن اینترنت بانک

 قدم اول برای اینکه اپلیکیشن نیوُ بتواند به پیامک‌های بانکی مربوط به بانک آینده شما دسترسی داشته باشد این است که اینترنت بانک شما فعال باشد. اگر این قابلیت برای شما فعال نیست، می‌توانید به بانک آینده مراجعه نمایید و  کد ملی یا نام کاربری مربوطه را دریافت نمایید.

اتصال به بانک آینده نیوُ

2- وارد کردن شماره حساب

در اپلیکیشن نیوُ یا نسخه تحت وب، در قسمت منابع خرج، در هنگام ثبت مشخصات بانک آینده ، حتما باید شماره حساب خود را نیز وارد نمایید. اگر قبلا این کار را نکرده‌اید مطابق با تصویر در بخش ویرایش منابع خرج، شماره حساب مربوط به بانک آینده را وارد نمایید.

 

اتصال نیوُ به بانک آینده

3- انتخاب گزینه اتصال به بانک

سپس در قسمت منابع، کارت مربوط به بانک آینده را انتخاب می‌کنیم و مطابق با تصویر روی گزینه اتصال به بانک کلیک می‌کنیم. با انتخاب این گزینه به صفحه مرتبط با بانک آینده متصل خواهید شد. (تصویر بعدی)

 

4- وارد کردن نام کاربری

در این مرحله به صفحه مرتبط با بانک آینده متصل خواهید شد و باید نام کاربری یا کد ملی خود را وارد نمایید. به دو روش میتوان اقدام نمود . ما با استفاده از نرم افزار کیلید ادامه می‌دهیم.

 

با انتخاب گزینه (ورود با نرم‌افزار کیلید) صفحه روبرو نمایان خواهد شد.

 

5- نوتیفیکیشن کیلید

سپس مطابق با تصویر سامانه کیلید بانک آینده برای شما نوتیفیکیشن ارسال می‌کند که مربوط به درخواست ورود به سامانه کاربری بانک آینده است.

6- تایید ورود

سپس مطابق با تصویر گزینه بلی را انتخاب می‌کنیم.

7- اجازه دسترسی

در این صفحه مطابق با تصویر بعد از چک کردن مشخصات حساب بانکی، اجازه دسترسی را تایید می‌نماییم.

8- اتصال موفق

در صورتی که تمامی مراحل را به درستی انجام داده باشیم، مطابق با تصویر عبارت (اتصال به بانک موفقیت آمیز بود) را مشاهده خواهیم کرد.

 

در این نوشته در مورد نحوه فعال سازی اتصال به پیامک بانکی آینده صحبت کردیم. خواهشمندیم در صورتی که در مورد هر یک از قسمت‌های ذکر شده پرسشی دارید در زیر این نوشته مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مرتبط‌:

آموزش اتصال به بانک آینده

یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن نیوُ امکان خواندن پیامک بانکی و استفاده از آن با هدف تسهیل ثبت دخل و خرج کاربران می‌باشد. در این آموزش

آموزش پس انداز با نیوُ

پس‌انداز  کردن یکی از اصول مرتبط با سلامت مالی افراد است. با وجود پدیده تورم، شاید اینگونه به نظر برسد که پس‌انداز کردن کاری غیر

آموزش اتصال به بانک پارسیان

یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن نیوُ امکان خواندن پیامک بانکی و استفاده از آن با هدف تسهیل ثبت دخل و خرج کاربران می‌باشد. در این آموزش

آموزش بودجه بندی

بودجه بندی و در نظر گرفتن محدودیت برای خرجکرد، یکی از اصول سلامت مالی به حساب می آید. دسته‌بندی کردن هزینه‌ها و در نظر  گرفتن