بسیاری از اشخاص حساب‌های مالی  متعددی را مدیریت می‌کنند. برای مثال یک فرد ممکن است علاوه بر دخل و خرج زندگی خودش، مدیر ساختمان هم باشد و هم چنین مدیریت خرید اقلام مصرفی محل کار نیز به عهده او باشد. برای مدیریت چندین حساب مستقل نیازی نیست که  چندین حساب پرمیوم اشتراک نیوُ داشته باشیم. بلکه میتوانیم از دفتر خرج در اپلیکیشن مدیریت مالی شخصی نیوُ  استفاده کرده و چندین حساب  را مدیریت نماییم. در این نوشته نحوه ساخت دفتر خرج در اپلیکیشن نیوُ را آموزش می‌دهیم.

 

1- برای ساخت اولین دفتر خرج، ابتدا به صفحه Home  می‌رویم.  از گوشه بالا سمت راست می‌توانیم به محل تنظیمات دفتر خرج برسیم. به دلیل اینکه ما قبلا یک دفتر به نام (دخل و خرج خودم) ساخته‌ایم ، این نام در تصویر مشاهده می‌شود. با انتخاب آن به محل تنظیمات دفتر خرج هدایت می‌شوید.

دفتر خرج در نیوُ

2- با انتخاب گزینه (افزودن دفتر خرج جدید) به صفحه ساخت دفتر خرج هدایت خواهیم شد. (تصویر بعدی)

3- حال مطابق با شکل رو برو، قسمت‌های مشخص شده را تکمیل می‌کنیم. یک نام برای دفتر خرج خود در نظر می‌گیریم. برای مثال (دفتر خرج خانواده).

واحد پول را (تومان) در نظر می‌گیریم و نوع دفتر خرج را  روی (خانه و خانواده)  تنظیم می‌کنیم.‌

آموزش ساخت دفتر خرج در اپلیکیشن نیو

4- یک نمونه تکمیل شده از مراحل قبل را در تصویر روبرو مشاهده می‌کنیم. با انتخاب  تیک سبز در گوشه پایین دفتر خرج ما ساخته می‌شود.‌

5- حال در هنگام ثبت تراکنش دفتر خرجی که ساخته‌ایم را مطابق با شکل در بالای دسته بندی پرداخت مشاهده خواهیم کرد.

اپلیکیشن مدیریت حساب شخصی نیو

6- در هنگام ساخت دفتر خرج جدید، مطابق با شکل یک گزینه دیگر برای مدیریت دفترهای خرج وجود دارد. که با انتخاب آن به صفحه‌ی مدیریت دفتر خرج‌ها هدایت می‌شویم. (تصویر بعدی)

7- همانگونه که در شکل مقابل مشخص است، ما سه دفتر خرج داریم. حال با انتخاب هرکدام سه گزینه پیش رویمان قرار می‌گیرد. (تصویر بعدی)

8-  با انتخاب یک دفتر خرج سه گزینه پیش رویمان قرار می‌گیرد. گزینه اول مربوط به تغییر نام و آیکون است. گزینه دوم مربوط به اشتراک گذاری دفتر خرج با شخصی دیگر(برای مثال همسر یا اعضای خانواده) است. و با استفاده از گزینه سوم میتوان یک دفتر خرج را کاملا حذف نمود.

9-  با انتخاب گزینه اشتراک‌گذاری به صفحه روبرو منتقل خواهید شد. در این مرحله لازم است تا نام خود را وارد نمایید.

10-  با وارد کردن نام خود و تایید آن به صفحه روبرو منتقل خواهید شد. حال با استفاده از آیکون سبز در گوشه پایین به صفحه‌ای وارد می‌شوید که باید مشخصات نام فرد مورد نظر خود را وارد نمایید.(تصویر بعدی)

11-  مطابق با تصویر دو کادر دیده می‌شود.در کادر اول و دوم به ترتیب شماره تلفن همراه و نام  فرد مورد نظر را وارد می‌کنید و  سپس تایید می‌کنیم( کلید سبز پایین صفحه). 

بدین ترتیب در صورت صحیح بودن تمام اطلاعات، اشتراک‌گذاری انجام می‌گیرد.

در این نوشته در مورد نحوه ساخت دفتر خرج و همچنین اشتراک گذاری آن صحبت کردیم. خواهشمندیم در صورتی که در مورد هر یک از قسمت‌های ذکر شده پرسشی دارید در زیر این نوشته مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط‌:

آموزش اتصال به بانک آینده

یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن نیوُ امکان خواندن پیامک بانکی و استفاده از آن با هدف تسهیل ثبت دخل و خرج کاربران می‌باشد. در این آموزش

آموزش پس انداز با نیوُ

پس‌انداز  کردن یکی از اصول مرتبط با سلامت مالی افراد است. با وجود پدیده تورم، شاید اینگونه به نظر برسد که پس‌انداز کردن کاری غیر

آموزش اتصال به بانک پارسیان

یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن نیوُ امکان خواندن پیامک بانکی و استفاده از آن با هدف تسهیل ثبت دخل و خرج کاربران می‌باشد. در این آموزش

آموزش بودجه بندی

بودجه بندی و در نظر گرفتن محدودیت برای خرجکرد، یکی از اصول سلامت مالی به حساب می آید. دسته‌بندی کردن هزینه‌ها و در نظر  گرفتن