آموزش پس انداز با نیوُ

پس‌انداز  کردن یکی از اصول مرتبط با سلامت مالی افراد است. با وجود پدیده تورم، شاید اینگونه به نظر برسد که پس‌انداز کردن کاری غیر منطقی است. اما حقیقت این است که با وجود تورم بویژه در ایران پس‌انداز کردن در کوتاه مدت می‌تواند یک ابزار کاربردی برای رسیدن به اهداف مالی باشد. برای مثال به روش پس‌انداز کردن می‌توان برای خرید کالاهای مورد نیاز خود اقدام کرد. در این نوشته می‌خواهیم در مورد ابزار پس‌انداز کردن در اپلیکیشن مدیریت مالی شخصی نیوُ صحبت کنیم:

 

1-  برای استفاده از ابزار پس‌انداز ابتدا از صفحه مطابق با شکل، ابزارها را انتخاب می‌کنیم.

آموزش پس انداز با نیو

2- سپس در صفحه باز شده، مطابق با تصویر گزینه پس‌انداز را انتخاب می‌کنیم.

آموزش پس انداز با نیو

3-در صفحه باز شده مواردی که در بخش پس انداز وارد کرده‌ایم  را مشاهده می‌کنیم. برای ایجاد یک برنامه پس انداز جدید، علامت سمت چپ پایین صفحه را انتخاب می‌کنیم.

4- در صفحه باز شده مطابق با تصویر، اطلاعات مرتبط با  پس انداز را در فرم تکمیل می‌کنیم. در این مثال نام پس اندار ما خرید گوشی است. مبلغ مورد نظر برای آن 10 میلیون تومان و  زمان اتمام این برنامه 3 ماه دیگر یعنی 3 شهریور 1401 می‌باشد. تمامی موارد را در فرم وارد می‌کنیم و گزینه تایید پایین صفحه را انتخاب می‌کنیم.

5- با تایید اطلاعات در تصویر قبلی ، مطابق با تصویر به صفحه پس انداز خود می‌رسیم. همانطور که مشخص است، ما دو برنامه پس انداز داریم. یکی به نام خرید موتور و دیگری به نام خرید گوشی. برنامه پس انداز خرید موتور تا 83 درصد پیشرفت داشته است. اما هنوز پس اندازی برای خرید گوشی نداشته‌ایم. با انتخاب گزینه (پس انداز) می‌توانیم برنامه پس‌انداز کردن را آغاز کنیم.

6- برای مثال اگر 2 میلیون تومان در این ماه به میزان پس انداز مربوط به خرید موبایل اضافه کنیم، در صفحه پس انداز می‌بینیم که 20 درصد به هدف خود نزدیک شده‌ایم و 94 روز دیگر تا پایان برنامه پس‌انداز  زمان باقی مانده است.

7- به همین سادگی می‌توانیم به طور منظم یا گاه به گاه به مبالغ در نظر گرفته شده برای پس انداز خود بیافزاییم و به اهداف مالی در نظر گرفته شده خود برسیم.

در این نوشته در مورد نحوه استفاده از ابزار پس انداز  صحبت کردیم. خواهشمندیم در صورتی که در مورد هر یک از قسمت‌های ذکر شده پرسشی دارید در زیر این نوشته مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

2 پاسخ

  1. سلام
    در قسمت پس انداز ،برنامه خودش پول رو از حساب برداشت می‌کنه و جایی ذخیره می‌کنه یا ما خودمون باید به طور دستی اون مقدار پولی که میخوام پس انداز کنیم و جایی انتقال بدیم یا برداشت کنیم و فقط گزارشش در برنامه ثبت میشه؟؟

    1. سلام و درود بر شما
      نحوه عملکرد این قابلیت به این صورت هست که فقط توی برنامه نیوُ از مبلغ درج شده بانک مورد نظر شما برداشته میشه. (فقط گزارشش ثبت میشه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مرتبط‌:

آموزش اتصال به بانک آینده

یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن نیوُ امکان خواندن پیامک بانکی و استفاده از آن با هدف تسهیل ثبت دخل و خرج کاربران می‌باشد. در این آموزش

آموزش پس انداز با نیوُ

پس‌انداز  کردن یکی از اصول مرتبط با سلامت مالی افراد است. با وجود پدیده تورم، شاید اینگونه به نظر برسد که پس‌انداز کردن کاری غیر

آموزش اتصال به بانک پارسیان

یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن نیوُ امکان خواندن پیامک بانکی و استفاده از آن با هدف تسهیل ثبت دخل و خرج کاربران می‌باشد. در این آموزش

آموزش بودجه بندی

بودجه بندی و در نظر گرفتن محدودیت برای خرجکرد، یکی از اصول سلامت مالی به حساب می آید. دسته‌بندی کردن هزینه‌ها و در نظر  گرفتن