دانلود برنامه حسابداری رایگان نیوٌ

دانلود برنامه حسابداری رایگان نیوٌ

برنامه حسابداری شخصی نیوُ

داستان تیم حسابداری نیوُ با دغدغه‌ی یکی از اعضای اصلی تیم برای مدیریت امور‌مالی شخصی‌اش شروع شد و امروز بعد از گذشت تقریباً 4 سال تبدیل به دغدغه‌ی ۲۴ ساعته‌ی تمام اعضای تیم نیوُ شده است.

اولین نسخه از اپلیکیشن رایگان حسابداری شخصی نیوُ در سال ۱۳۹۳ منتشر شد و ما مفتخریم که امروزه با یک تیم فنی قوی و متعهد به بیش از 17 هزار کاربر فعال روزانه خود خدمت‌رسانی میکنیم.

ما در تلاشیم راه‌حل مدیریت‌مالی را در محصول خود به ساده‌ترین شکل ممکن با بیشترین کاربرد طراحی و تولید کنیم. هدف ما، هرچه ساده‌تر و سریع‌تر کردن فرایند مدیریت‌مالی و حساب‌کتاب شخصی می‌باشد.

در طول مسیر رشد ما، همواره همراهی و همدلی کاربران و اعضای خانواده بزرگ نیوُ انرژی بخش، و نظرات و پیشنهاداتشان راهنمای تیم بوده‌اند. افتخارات و دستآوردهای زیر حاصل همین همکاری و همدلی خانوادگیست!

 • 500 هزار نصب موفق از طریق کافه‌بازار، ایران‌اپس، کندو و …
 • انجام مجموعا 50 میلیون تومان تراکنش توسط کاربران در اپلیکیشن
 • کسب “بدج انتخاب بازار” توسط کافه‌بازار
 • میانگین امتیاز 4.7 در مارکت‌های نصب اپلیکیشن
 • قرار گرفتن در بین ۱۰ استارت‌آپ منتخب الکام استارز در سال ۱۳۹۵ و۱۳۹۶
 • رتبه سوم مسابقه توسن بوم در سال ۱۳۹۴
 • راهیابی به نمایشگاه CeBIT 2017 در پاویلیون استارت‌آپی ایران
 • راهیابی به نمایشگاه GITEX 2017 در پاویلیون استارت‌آپی ایران

هسته اصلی برنامه حسابداری نیوُ به صورت رایگان است و تمام امکانات لازم برای مدیریت‌حساب همچون مدیریت کنترل هزینه‌ها، درآمدها، خواندن پیامک‌های بانکی، اتصال به بانک، نگهداری اطلاعات روی اکانت ابری، گزارشات دقیق و … را در اختیار شما قرار می‌دهد. نیوُ به طور کلی برای مدیریت‌مالی شخصی طراحی و تولید شده و تمام ابزار مورد نیاز برای مدیریت‌مالی شخصی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اما نسخه پیشرفته نیوُ امکانات و ابزار بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد. با خرید اشتراک، نسخه پیشرفته اپلیکیشن برای شما فعال خواهد شد و علاوه بر امکانات قبلی، ابزار و امکانات دیگری در اختیار شما قرار داده می‌شود.

در ابتدای ایجاد حساب، امکان نسخه پیشرفته به طور آزمایشی برای 30 روز به صورت رایگان برای شما فعال خواهد‌ شد و پس از اتمام این دوره، میتوانید آن را تمدید کنید.

نگاه کلی به تفاوت نسخه رایگان و پیشرفته:

نسخه پیشرفته و رایگان

قبل از شرح امکانات نسخه رایگان و پیشرفته، به توضیح برخی مفاهیم می پردازیم.

 • گروه‌حساب : گروه‌حساب درواقع حوزه و موضوعی است که شما برای آن هزینه کرده‌اید. شما می‌توانید گروه‌حساب‌ها را در حسابدار شخصی نیوُ بسازید و ویرایش کنید و آنها را به عنوان زیر‌گروهِ یک گروه دیگر قرار دهید. همچنین می‌توانید با کلیک روی دکمه مثبت، یک گروه‌حساب جدید در حسابدار شخصی نیوُ تعریف کنید و در قسمت گروه‌حساب مرجع، اون رو زیر مجموعه یکی از گروه‌حساب‌های اصلی قرار دهید .

ساخت گروه حساب

ساختن گروه حساب

مثلاً هزینه تاکسی، تعمیرات ماشین، بنزین و همچنین شارژ کارت مترو و اتوبوس را به عنوان زیر‌گروهِ حمل و نقل در حسابدار شخصی نیوُ تعریف کنید.

این کار در گزارش‌گیری‌های نهایی بسیار به شما کمک می‌کند و می‌توانید به سادگی جیب خود را مدیریت کنید و حتی خیلی از مخارج اضافه را در حسابدار شخصی نیوُ پیدا و حذف کنید.

 • منبع : منبع در واقع به هرگونه منابع‌مالی مثل حساب‌های بانکی شما و یا منابع نقدی که در اختیار دارید گفته می شود. شما در بخش تعریف منبع می توانید نام منبع را مشخص کنید، حساب‌بانکی یا نقد بودن آنرا مشخص کنید و مقدار موجودی آن را وارد کنید. اگر منبع شما حساب‌بانکی باشد، می توانید شماره کارت و شماره حساب خودتون رو هم درج کنید. در آخر هم امکان اضافه کردن یادداشت برای منبع مورد نظر وجود دارد.

امکانات نسخه رایگان برنامه حسابداری شخصی نیوُ

 • ثبت تراکنش‌ها : برای ثبت تراکنش در نیوُ فقط کافیه دکمه مثبت وسط صفحه رو لمس کنید. تراکنش‌های تعریف شده در نیوُ 3 دسته‌ی هزینه، دریافت و انتقال هستند که با توجه به نیازتان آنها را انتخاب میکنید و اطلاعات مربوط به آنرا تکمیل می‌کنید. با این امکان می توانید بدون محدودیت هر تراکنش و هزینه‌ای که در طول روز انجام می دهید را ثبت کرده و در حافظه حساب خود نگهدارید.

ثبت تراکنش هزینه

هزینه را انتخاب و مبلغ را وارد کنید، سپس گروه‌حساب مربوط به آن را انتخاب کنید.

در ادامه منبع هزینه را مشخص کنید و در صورت نیاز می توانید یادداشتی برای تراکنش خود قرار دهید. همچنین می توانید برای تراکنش خود برچسب و تگ تعریف کنید تا بعد‌ها با جستجو کردن برچسب، تراکنش مورد نظر خودتون رو به راحتی پیدا کنید. با نگهداشتن انگشت روی هر یک از تگ‌ها امکان ویرایش و حذف آن نیز وجود دارد. همچنین در بخش “اشخاص” می توانید اشخاص و شماره کارت و شماره حساب آنها را وارد کنید و یک یادداشت به عنوان پیوست شخص داشته باشید. پس از ایجاد اشخاص می توانید با کلیک روی هر یک از آنها تراکنش‌ها و یا چک‌های مربوط به آن شخص را مشخص کرده و در هر زمان مشاهده کنید. همچنین امکان حذف و یا ویرایش آن در حسابدار شخصی وجود دارد.

در ادامه، با کلیک کردن روی دکمه “جزئیات بیشتر” می توانید برای تراکنش خود روی تقویم یک یادآور قرار دهید و همچنین یک فایل تصویری برای آن الصاق کنید.

در پایان، تیک بالای صفحه را لمس کنید و اولین تراکنش شما ثبت خواهد شد!

ثبت تراکنش

ثبت تراکنش هزینه

ثبت تراکنش دریافت

 بعد از انتخاب گزینه دریافت، دقیقاً مثل تراکنش هزینه تمام کادرها را پر کنید و تراکنش خود را ثبت کنید.

*نکته: در نظرگرفتن “برچسب یا تگ” و “اشخاص” در بخش جستجو و گزارش‌گیری بسیار به شما کمک خواهد کرد.

ثبت تراکنش انتقال

این تراکنش می‌تواند انتقال در یک کیف پول از یک منبع به منبع دیگر (مثلاً از کارت بانکی به جیب) و یا از یک کیف پول به کیف پول دیگر (مثلاً کیف پول حساب کتاب شخصی به کیف پول خانواده)  باشد.

مثل قبل، کادرهای مربوط به مبلغ و منبعی را که می‌خواهید تراکنش انتقال را از آن انجام دهید پر کنید. در صورت نیاز یادداشت خود را پیوست کنید و تراکنش را ثبت کنید.

*نکته: اگر تراکنش انتقالی شما کارت به کارت نبود، گزینه کارمزد را غیرفعال کنید.

 ثبت تراکنش انتقال

بعد از ثبت تراکنش‌ها شما یک چارت کلی از هزینه‌ها خواهید داشت که همیشه در صفحه‌اصلی ثبت تراکنش‌ها قابل مشاهده است. این چارت یک نمای کلی از هزینه‌های شما در 3 دسته‌بندی زمانی “ماه‌جاری”، “هفته‌جاری” و “امروز” نمایش می‌دهد. با لمس کردن هریک از قسمتهای چارت، ریز هزینه‌ها و گروه حسابشان قابل مشاهده است.

*نکته: هزینه‌های کمتر از 5% در چارت، در دسته بندی جدا قابل مشاهده است.

چارت

چارت صفحه اصلی

 • گزارش‌های تراکنش‌ها: تمام سؤالاتی که تا امروز در مورد پولهایتان داشتید در پنل “تراکنش‌ها” جواب دارند. سؤال اصلی خود را بپرسید. این ماه پولهام کجا رفت؟ در همین صفحه بازه زمانی ماه را مشخص کنید و جستجو کنید. می‌توانید ریز به ریز ببینید پولهایتان کجا خرج شده است.

دوست دارید بدانید در سال گذشته چقدر لباس خریده‌اید؟ برای پاسخ به این سؤال فقط کافیه گروه حساب پوشاک و بازه زمانی سال گذشته را انتخاب کنید، بعد از جستجو لیست کامل هزینه‌های پوشاک را مشاهده کنید. می‌خواهید بدانید از یکی از کارتهایتان چه مقدار هزینه کرده‌اید؟ فقط ردیف منبع را پُر کنید. حتی اشخاص و یا برچسب‌ها هم قابل مشاهده و جستجو هستند. جستجوی پیشرفته این بخش، تمام چیزیست که برای پیگیری تراکنش‌ها نیاز دارید.

اعمال فیلتر

جستجوی پیشرفته و اعمال فیلتر

همچنین در نسخه پیشرفته می‌توانید از گذارشات خود فایل اکسل دریافت کرده و آنرا در دستگاه خود ذخیره کنید.

خروجی اکسل1

خورجی اکسل2

دریافت خروجی اکسل

 • ثبت پیامک‌های بانکی : در پنل “کیف پول” و صفحه تنظیمات می توانید گزینه “خواندن پیام‌های بانکی” را فعال کنید. با این کار، اپلیکیشن به طور خودکار هر پیام بانکی که به گوشی شما ارسال شود را در صفحه اصلی نمایش می دهد. با این امکان، شما می‌توانید تمام هزینه‌ها و تراکنش‌هایتان را به همراه پیام‌های بانکی یکجا ببینید.
 • ثبت کارت‌های بانکی و گزارشات آنها : شما با استفاده از ثبت کارت‌های بانکی خود، می توانید آنها را به عنوان منابع‌مالی تعریف کنید و تراکنش‌های خود را ثبت و گزارشات آنها را پیگیری کنید.
 • ساخت کیف‌پول : در نسخه رایگان شما امکان ساخت یک کیف پول را دارید. شما می توانید در کیف‌پولتان منابع مختلفی تعریف کنید.

امکانات نسخه پیشرفته برنامه حسابداری شخصی نیوُ

 • بودجه‌بندی : با ابزار بودجه‌بندی این امکان به شما داده می شود تا از لیست گروه‌حساب‌هایی که قبلا ایجاد کرده‌اید، مواردی را انتخاب کرده و برای هر کدام بودجه‌ ماهیانه تعیین کنید. سپس در طول ماه با ثبت تراکنش‌ها و مشخص کردن مبلغ هزینه انجام شده، به صورت خودکار مبلغ وارد شده از بودجه گروه‌حساب آن کسر می شود. در صفحه بودجه‌بندی، می توانید همه گروه‌حساب‌های ایجاد شده و مقداری که برای هر کدام هزینه کرده‌اید مشاهده کنید.
 • مدیریت پس‌انداز : شما با این ابزار مدیریتی می توانید تعداد نا‌محدودی پس‌انداز تعریف کنید و مبلغ مورد نظر هر کدام را ثبت کنید و مشخص کنید که چه زمانی می خواهید این پس‌انداز خاتمه یابد. پس از ایجاد یک پس‌انداز، مبلغ پس‌انداز شما در صفحه‌اصلی و در کنار موجودی کل ثبت می شود تا همیشه در نظر داشته باشید چه مقدار از موجودیتان را باید برای پس‌انداز کنار بگذارید.
 • ثبت بدهی و طلب : در این قسمت شما می توانید اگر از شخصی طلب یا بدهی دارید آن را ثبت کنید. با انتخاب دکمه “+”، مشخص کنید که بدهی ثبت می کنید یا طلب، سپس شخص مورد نظر را انتخاب کنید و مبلغ را وارد کنید. در آخر نیز منبعی که از آن قرض داده‌اید یا طلبتان را در آن ذخیره خواهید کرد مشخص کنید و دکمه ثبت را فشار دهید. در ادامه می توانید تمام بدهی‌ها و طلب‌هاتون رو در صفحه مشاهده کنید و اگر مقداری از طلبتان را دریافت کردید و یا مقداری از بدهیتان را پرداخت کردید، آن را ثبت کنید. با فعال یا غیر‌فعال کردن دکمه، می توانید انتخاب کنید که بدهی و یا طلب مورد نظر در کیف پولتان تاثیر داشته باشد یا خیر.
 • مدیریت‌اقساط : با این ابزار شما می توانید اقساط خودتون رو ثبت و مدیریت کنید. مبلغ قسط و بازه زمانی و منبع پرداخت را مشخص کنید. امکان اضافه کردن یادداشت و یادآور در روز پرداخت نیز برای شما فراهم است. با این کار، شما می‌توانید هر نوبت قسط خودتون رو پیگیری و پرداخت کنید و از قسط‌های عقب موندتون مطلع بشید.
 • اتصال به بانک : در پنل “کیف‌پول” و صفحه تنظیمات می توانید با لمس گزینه “اتصال به بانک”، به بانک‌هایی که در آنها حساب دارید متصل شوید. با این کار، تمام تراکنش‌ها، خرج‌ها و دریافتی‌های بانکیتان به طور خوکار در اپلیکیشن به ثبت می‌رسد و نیازی به وارد کردن دستی آنها نخواهید داشت.

در حال حاظر امکان اتصال به بانک‌های آینده، پارسیان، انصار، شهر، پست‌بانک، تجارت، زرین‌پال و حسابیت وجود دارد و در آینده نیز بانک‌های بیشتری به این لیست اضافه خواهند شد.

 • خروجی اکسل : شما با استفاده از این امکان، می توانید هر تراکنشی که میخواهید رو با استفاده از جستجوی پیشرفته و مشخص کردن گروه حساب، منبع، برچسب، شخص و یا فیلتر کردن بر اساس مبلغ یا تاریخ، پیدا کنید و از آن روی گوشی خودتان خروجی اکسل بگیرید و ذخیره کنید.
 • آیکون‌ها : شما برای ایجاد گروه‌حساب، پس‌انداز، قسط و … می توانید از آیکون‌های مختلف با رنگ بندی‌های مختلف استفاده کنید. در نسخه رایگان امکان استفاده از 90 آیکون برای شما فراهم است اما در نسخه پیشرفته هیچ محدودیتی وجود ندارد!

سوالات متداول

»» نسخه پیشرفته با نسخه رایگان چه فرقی دارد؟

هسته اصلی برنامه نیوُ رایگان است و رایگان باقی میماند. نسخه پیشرفته نیوُ قابلیت استفاده قسمت ابزارها را به شما میدهد و میتوانید با خرید اشتراک از این قسمت استفاده کنید.

»» چگونه اطلاعاتم را پاک کنم؟ چگونه کیف پولم را حذف کنم؟

درنوار پایین صفحه روی گزینه کیف پول کلیک کنید.
در قسمت بالای صفحه روی کیف پول مورد نظرتان که میخواهید اطلاعاتش پاک شود کلیک کنید و چند ثانیه نگه‌دارید، صفحه‌ای باز میشود که گزینه‌ی حذف دارد، روی آن کلیک کنید.
اطلاعاتتان پاک خواهد شد.

»» با خرید اشتراک، نسخه پیشرفته برای من فعال نمی شود.

برای حل این مشکل، از طریق تلگرام، اینستاگرام و یا شماره تماس پشتیبانی (021-42719011) با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل کرده و شماره رسید خرید خودتون رو ارسال کنید تا تیم پشتیبانی ما در کمترین زمان ممکن مشکل پیش آمده رو حل کنند.

»» چگونه فایل پشتیبان را برای تیم پشتیبانی نیوُ ارسال کنم؟

از این گزینه فقط در زمانی‌که کارشناسان نیوُ اعلام کردند، استفاده کنید. قبل از ارسال فایل مطمئن شوید آخرین نسخه روی گوشی شما فعال است.
وارد قسمت پشتیبان‌گیری شوید و روی گزینه‌ی “فرستادن اطلاعات به پشتیبانی” کلیک کنید. میتوانید تاریخ فایل‌ها را ببینید، آخرین تاریخ ثبت شده را ارسال کنید.

»» خروجی اکسل در کدام قسمت ذخیره میشود؟

وارد فایل منیجر یا (فایل‌های من) شوید، قسمت ذخیره داخلی تمام فایل‌های برنامه‌های شما نشان داده شده است. فایل نیوُ را پیدا کنید و وارد شوید، در فایل cvs خروجی اکسل شما ذخیره شده است.

»» امکان اضافه کردن “برچسب” چیست و چه کاربردی دارد؟

شما در هنگام ثبت تراکنش‌ها میتوانید برای آنها برچسب یا  “هشتگ” تعریف کنید. برچسب‌ها در آینده در جستجوی تراکنش‌ها و گزارشگیری به شما کمک خواهند کرد. در بخش جستجوی تراکنش‌ها، با جستجوی برچسب مورد نظر میتوانید تراکنش‌‌های مربوط به اون برچسب رو ببینید.

»» امکان اضافه کردن “اشخاص” چیست و چه کاربردی دارد؟

همانند “برچسب‌ها”، در هنگام ثبت تراکنش‌ها میتوانید برای آنها “شخص” تعریف کنید. “شخص” ها در آینده در جستجوی تراکنش‌ها و گزارشگیری به شما کمک خواهند کرد. در بخش جستجوی تراکنش‌ها، با جستجوی “شخص” مورد نظر میتوانید تراکنش‌‌های مرتبط به اون شخص رو ببینید.

برای یافتن پاسخ سوالات متداول بیشتر، کلیک کنید.

دانلود برنامه حسابداری رایگان نیوُ

برای دانلود اینجا کلیک کنید!

این پست دارای 9 نظر است

 1. بنظرم نیازه واسه نیو نسخه ویندوز یا حداقل تحت وب اوکی کنید
  من الان میخواستم نیو رو روی لپ تاپم داشته باشم
  اما ممکن نیست…

  1. سلام دوست عزیز
   نسخه وب به زودی اضافه خواهد شد.
   از همراهی شما سپاسگزاریم

 2. باسلام و احترام
  آیا امکان گرفتن فایل پشتیبان backup از نرم افزار نیو پلاس (نسخه اندروید یا دسکتاپ) وجود دارد؟
  شایان ذکر است بنده در حال استفاده از نیوپلاس در مدت رایگان 30 روزه هستم.

  باسپاس فراوان

 3. با سلام احترام
  نسخه وب نیو رو من هرچی گشتم پیدا نکردم تو یه سایتی یه جدول بود تمام اپلیکیشن های حسابداری رو مقایسه کرده بود مال شما بهترین بود و نسخه وب هم داشت ام من داخل وبسایت خودتون نسخه وب رو پیدا نمیکنم

  1. سلام به علت تغییر طراحی در برنامه نسخه وب برای تجربه بهتر در حال توسعه میباشد، ممنون.

پاسخی بگذارید

بستن منو