نرم افزار حسابداری شرکتی چیست؟

نرم افزار حسابداری شرکتی چیست؟

نرم افزار حسابداری شرکتی کلیه امور شرکت اعم از خرید، فروش، خزانه، حقوق و دستمزد را مدیریت میکند. در سال‌های اخیر استفاده از خدمات حسابداری در شرکت ها گسترش یافته است. از تکنیک‌های نوین حسابداری در شرکت‌های تولیدی‌، خدماتی، صنعتی و پیمانکاری استفاده می شود. این موضوع باعث دگرگونی در زمینه‌ی بازرگانی و اقتصاد شده است. با ارائه‌ی اطلاعات و بهره‌گیری از روش‌های جدید تحولات شگرفی در شرکت‌های بازرگانی ایجاد شده است.با گسترش سازمانها و توسعه حجم مبادلات، روشهای سنتی جوابگوی نیاز کنترل منابع مالی شرکت نیستند. در نتیجه کامپیوتر نقش بسیار موثری در فرایندهای کنترل مالی دارد. به نرم افزارهایی که موجب تسهیل امور حسابداران در شرکتها میشوند، نرم افزارهای حسابداری شرکتی می گویند. در این مطلب می خواهیم درباره ضرورت استفاده از نرم افزارهای حسابداری شرکتی توضیحاتی ارائه بدهیم.

چرا بهتر است از برنامه حسابداری شرکتی استفاده کنیم؟

نرم افزار حسابداری شرکتی با نرم افزارهای حسابداری در فروشگاهها و رستورانها متفاوت است. حسابداری شرکتی یک شاخه ویژه از حسابداری است که به موضوعات حسابداری در شرکتها می پردازد. گرفتن صورت گردش وجوه، تحلیل نتایج مالی و حسابداری رویدادها از وظایف برنامه حسابداری شرکتی است. علاوه بر اینها حقوق کارمندان، آماده سازی ترازنامه و حسابرسی نیز زیرمجموعه برنامه حسابداری شرکتی هستند. نرم افزار حسابداری شرکتی به مدیران کمک می کند کارشان را با دقت و سرعت بالا انجام دهند. گزارشهای مداوم و کامل این نرم افزارها باعث مدیریت بهتر شرکت می شود. مزایای اصلی سیستم‌های مدیریت مالی کاملاً مشخص است. این نرم افزارها دید بهتری از هزینه فراهم می کنند. این موضوع نتایج مثبتی در تصمیم گیری های مالی دارد. نرم افزار حسابداری شرکتی نیوُ می تواند گزارش‌های مختلفی برای خلاصه سازی اطلاعات تولید کند.

نرم افزار حسابداری شرکتی

تفاوتهای نرم افزارهای حسابداری شرکتی

امروزه نرم افزارهای حسابداری شرکتی متنوعی در بازار وجود دارد. هر یک دارای قابلیت‌های متنوعی برای کسب و کارهای مختلف هستند. امکانات مختلف و قیمت‌های متفاوت، انتخاب نرم افزار حسابداری مناسب را برای مشتریان سخت کرده است. با تمام این تفاوت‌ها نرم‌افزارهای حسابداری شرکتی روی پنج ماژول زیر تولید می‌شوند.

  • دفترکل
  • حساب‌های دریافتی
  • حساب‌های قابل پرداخت
  • حقوق و دستمزد
  • گزارش گیری

اغلب نرم افزارهای حسابداری شرکتی دارای گزینه هایی برای دسترسی به موارد بالا هستند. بنابراین می توانند به صورت جامع و عالی کارهای حسابداری شرکت ها را انجام دهند. به همین خاطر حسابداری در شرکتها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. حالا نوبت شماست که بر اساس نیاز خود نرم‌افزار حسابداری شرکتی مورد نیازتان را خریداری کنید.

لطفاً تمام سوالات و نظرات مربوط به نرم افزار حسابداری شرکتی را در تلگرام برای ما ارسال کنید.

دوستان شما در تیم پشتیبانی حسابداری شخصی نیوُ
رو نیوُ حساب کن

3 نظرات
 1. محمد امین می گوید

  خیلی خوبه از روزی که این برنامرو نسب کردم تونستم زندگیمو مدیریت کنم.سپاس

 2. […] را بسیار سریعتر از مغز انسان انجام دهند. علاوه‌براین، نرم افزار حسابداری شرکتی به سازمان‌ها اجازه می‌دهند کارایی خود را با […]

 3. […] پیچیده و علمی‌تر شدن امور مربوط به حسابداری شرکتی […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.