نسخه پیشرفته برنامه حسابداری شخصی نیوُ

نسخه پیشرفته برنامه حسابداری شخصی نیوُ چیست؟

هسته اصلی برنامه حسابداری نیوُ رایگان است و تمام امکانات لازم برای مدیریت‌ حساب همچون مدیریت کنترل هزینه‌ها، درآمدها، خواندن پیامک‌های بانکی، اتصال به بانک، نگهداری اطلاعات روی اکانت ابری، گزارشات دقیق و … را در اختیار شما قرار می‌دهد. نسخه پیشرفته برنامه حسابداری شخصی نیوُ امکانات بیشتری دارد که در ادامه این مقاله بررسی خواهند شد.

نیوُ به طور کلی برای مدیریت‌مالی شخصی طراحی و تولید شده و تمام ابزار مورد نیاز برای مدیریت‌مالی شخصی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اما نسخه پیشرفته نیوُ امکانات و ابزار بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد. با خرید اشتراک، نسخه پیشرفته اپلیکیشن برای شما فعال خواهد شد و علاوه بر امکانات قبلی، ابزار و امکانات دیگری در اختیار شما قرار داده می‌شود.

در ابتدای ایجاد حساب، امکان نسخه پیشرفته به طور آزمایشی برای 30 روز به صورت رایگان برای شما فعال خواهد‌ شد و پس از اتمام این دوره، میتوانید آن را تمدید کنید.

نگاه کلی به نسخه پیشرفته برنامه حسابداری شخصی نیوُ نسبت به نسخه رایگان:

نسخه پیشرفته و رایگان
تفاوت نسخه پیشرفته و رایگان

قبل از شرح امکانات نسخه رایگان و پیشرفته، به توضیح برخی مفاهیم می پردازیم.

 • گروه‌حساب :

  گروه‌حساب درواقع حوزه و موضوعی است که شما برای آن هزینه کرده‌اید. شما می‌توانید گروه‌حساب‌ها را در حسابدار شخصی نیوُ بسازید و ویرایش کنید و آنها را به عنوان زیر‌گروهِ یک گروه دیگر قرار دهید. همچنین می‌توانید با کلیک روی دکمه مثبت، یک گروه‌حساب جدید در حسابدار شخصی نیوُ تعریف کنید و در قسمت گروه‌حساب مرجع، اون رو زیر مجموعه یکی از گروه‌حساب‌های اصلی قرار دهید .

مثلاً هزینه تاکسی، تعمیرات ماشین، بنزین و همچنین شارژ کارت مترو و اتوبوس را به عنوان زیر‌گروهِ حمل و نقل در حسابدار شخصی نیوُ تعریف کنید.

این کار در گزارش‌گیری‌های نهایی بسیار به شما کمک می‌کند و می‌توانید به سادگی جیب خود را مدیریت کنید و حتی خیلی از مخارج اضافه را در حسابدار شخصی نیوُ پیدا و حذف کنید.

 • منبع :

  منبع در واقع به هرگونه منابع‌مالی مثل حساب‌های بانکی شما و یا منابع نقدی که در اختیار دارید گفته می شود. شما در بخش تعریف منبع می توانید نام منبع را مشخص کنید، حساب‌بانکی یا نقد بودن آن را مشخص کنید و مقدار موجودی آن را وارد کنید. اگر منبع شما حساب‌بانکی باشد، می‌توانید شماره کارت و شماره حساب خودتون رو هم درج کنید. در آخر هم امکان اضافه کردن یادداشت برای منبع مورد نظر وجود دارد.

امکانات نسخه رایگان برنامه حسابداری شخصی نیوُ

 • ثبت تراکنش‌ها :
  برای ثبت تراکنش در نیوُ فقط کافیه دکمه مثبت وسط صفحه رو لمس کنید. تراکنش‌های تعریف شده در نیوُ 3 دسته‌ی هزینه، دریافت و انتقال هستند که با توجه به نیازتان آنها را انتخاب می‌کنید و اطلاعات مربوط به آنرا تکمیل می‌کنید. با این امکان می توانید بدون محدودیت هر تراکنش و هزینه‌ای که در طول روز انجام می دهید را ثبت کرده و در حافظه حساب خود نگهدارید.
 • گزارش‌های تراکنش‌ها:
  تمام سؤالاتی که تا امروز در مورد پولهایتان داشتید در پنل “تراکنش‌ها” جواب دارند. سؤال اصلی خود را بپرسید. این ماه پولهام کجا رفت؟ در همین صفحه بازه زمانی ماه را مشخص کنید و جستجو کنید. می‌توانید ریز به ریز ببینید پولهایتان کجا خرج شده است.
  دوست دارید بدانید در سال گذشته چقدر لباس خریده‌اید؟ برای پاسخ به این سؤال فقط کافیه گروه حساب پوشاک و بازه زمانی سال گذشته را انتخاب کنید، بعد از جستجو لیست کامل هزینه‌های پوشاک را مشاهده کنید. می‌خواهید بدانید از یکی از کارتهایتان چه مقدار هزینه کرده‌اید؟ فقط ردیف منبع را پُر کنید. حتی اشخاص و یا برچسب‌ها هم قابل مشاهده و جستجو هستند. جستجوی پیشرفته این بخش، تمام چیزیست که برای پیگیری تراکنش‌ها نیاز دارید.

همچنین در نسخه پیشرفته می‌توانید از گزارشات خود فایل اکسل دریافت کرده و آن را در دستگاه خود ذخیره کنید.

 • ثبت پیامک‌های بانکی :
  در پنل “کیف پول” و صفحه تنظیمات می توانید گزینه “خواندن پیام‌های بانکی” را فعال کنید. با این کار، اپلیکیشن به طور خودکار هر پیام بانکی که به گوشی شما ارسال شود را در صفحه اصلی نمایش می دهد. با این امکان، شما می‌توانید تمام هزینه‌ها و تراکنش‌هایتان را به همراه پیام‌های بانکی یکجا ببینید.
 • ثبت کارت‌های بانکی و گزارشات آنها :
  شما با استفاده از ثبت کارت‌های بانکی خود، می توانید آنها را به عنوان منابع‌مالی تعریف کنید و تراکنش‌های خود را ثبت و گزارشات آنها را پیگیری کنید.
 • ساخت حسابهای بانکی و نقدی :
  در نسخه رایگان شما امکان ساخت یک کیف پول را دارید. شما می توانید در کیف‌پولتان منابع مختلفی تعریف کنید.
 • اتصال به بانک :
  در پنل “کیف‌پول” و صفحه تنظیمات می توانید با لمس گزینه “اتصال به بانک”، به بانک‌هایی که در آنها حساب دارید متصل شوید. با این کار، تمام تراکنش‌ها، خرج‌ها و دریافتی‌های بانکیتان به طور خودکار در اپلیکیشن به ثبت می‌رسد و نیازی به وارد کردن دستی آنها نخواهید داشت.
  در حال حاضر امکان اتصال به بانک‌های آینده، پارسیان، انصار، شهر، پست‌بانک، تجارت، زرین‌پال و حسابیت وجود دارد و در آینده نیز بانک‌های بیشتری به این لیست اضافه خواهند شد.

آموزش کار با نیوُ را در بلاگ ما دنبال کنید.

امکانات نسخه پیشرفته برنامه حسابداری شخصی نیوُ

 • بودجه‌بندی :

  با ابزار بودجه‌بندی این امکان به شما داده می شود تا از لیست گروه‌حساب‌هایی که قبلا ایجاد کرده‌اید، مواردی را انتخاب کرده و برای هر کدام بودجه‌ ماهیانه تعیین کنید. سپس در طول ماه با ثبت تراکنش‌ها و مشخص کردن مبلغ هزینه انجام شده، به صورت خودکار مبلغ وارد شده از بودجه گروه‌حساب آن کسر می شود. در صفحه بودجه‌بندی، می توانید همه گروه‌حساب‌های ایجاد شده و مقداری که برای هر کدام هزینه کرده‌اید مشاهده کنید.

 • مدیریت پس‌انداز :

  شما با این ابزار مدیریتی می توانید تعداد نا‌محدودی پس‌انداز تعریف کنید و مبلغ مورد نظر هر کدام را ثبت کنید و مشخص کنید که چه زمانی می خواهید این پس‌انداز خاتمه یابد. پس از ایجاد یک پس‌انداز، مبلغ پس‌انداز شما در صفحه‌اصلی و در کنار موجودی کل ثبت می شود تا همیشه در نظر داشته باشید چه مقدار از موجودیتان را باید برای پس‌انداز کنار بگذارید.

 • ثبت بدهی و طلب :

  در این قسمت شما می‌توانید اگر از شخصی طلب یا بدهی دارید آن را ثبت کنید. با انتخاب دکمه “+”، مشخص کنید که بدهی ثبت می کنید یا طلب، سپس شخص مورد نظر را انتخاب کنید و مبلغ را وارد کنید. در آخر نیز منبعی که از آن قرض داده‌اید یا طلبتان را در آن ذخیره خواهید کرد مشخص کنید و دکمه ثبت را فشار دهید. در ادامه می توانید تمام بدهی‌ها و طلب‌هاتون رو در صفحه مشاهده کنید و اگر مقداری از طلبتان را دریافت کردید و یا مقداری از بدهیتان را پرداخت کردید، آن را ثبت کنید. با فعال یا غیر‌فعال کردن دکمه، می توانید انتخاب کنید که بدهی و یا طلب مورد نظر در کیف پولتان تاثیر داشته باشد یا خیر.

 • مدیریت‌ اقساط :

  با این ابزار شما می توانید اقساط خودتون رو ثبت و مدیریت کنید. مبلغ قسط و بازه زمانی و منبع پرداخت را مشخص کنید. امکان اضافه کردن یادداشت و یادآور در روز پرداخت نیز برای شما فراهم است. با این کار، شما می‌توانید هر نوبت قسط خودتون رو پیگیری و پرداخت کنید و از قسط‌های عقب موندتون مطلع بشید.

 • خروجی اکسل :

  شما با استفاده از این امکان، می توانید هر تراکنشی که میخواهید رو با استفاده از جستجوی پیشرفته و مشخص کردن گروه حساب، منبع، برچسب، شخص و یا فیلتر کردن بر اساس مبلغ یا تاریخ، پیدا کنید و از آن روی گوشی خودتان خروجی اکسل بگیرید و ذخیره کنید.

 • آیکون‌ها :

  شما برای ایجاد گروه‌حساب، پس‌انداز، قسط و … می توانید از آیکون‌های مختلف با رنگ بندی‌های مختلف استفاده کنید. در نسخه رایگان امکان استفاده از 90 آیکون برای شما فراهم است اما در نسخه پیشرفته هیچ محدودیتی وجود ندارد!

 • ساخت چند کیف پول:

  در صفحه بیشتر روی کیف پولهای من کلیک کنید، دکمه کیف پول جدید را بزنید و یک کیف پول جدید برای مدیریت مالی یکی از بخشهای زندگی خود بسازید.
  به عنوان مثال کیف پول برای حساب کتاب شخصی، کاری، خانوادگی و یا حتی برای سفر یک کیف پول مجزا بسازید.

 • اشتراک گذاری کیف پول:

  می‌توانید برای یک حوزه مالی مشخص کیف پول مخصوص بسازید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.
  مثلاً برای مدیریت شارژ ساختمان با همسایه‌ها
  مدیریت تنخواه
  مدیریت حسابهای خانه با اعضای خانواده
  مدیریت هزینه‌های سفر با همسفران

برای دیدن ویدئوهای آموزش کار با نیوُ کانال آپارات ما رو از اینجا دنبال کنید.

سوالات متداول

»» نسخه پیشرفته با نسخه رایگان چه فرقی دارد؟

هسته اصلی برنامه نیوُ رایگان است و رایگان باقی میماند. نسخه پیشرفته نیوُ قابلیت استفاده قسمت ابزارها را به شما میدهد و میتوانید با خرید اشتراک از این قسمت استفاده کنید.

»» چگونه اطلاعاتم را پاک کنم؟ چگونه کیف پولم را حذف کنم؟

درنوار پایین صفحه روی گزینه کیف پول کلیک کنید.
در قسمت بالای صفحه روی کیف پول مورد نظرتان که میخواهید اطلاعاتش پاک شود کلیک کنید و چند ثانیه نگه‌دارید، صفحه‌ای باز میشود که گزینه‌ی حذف دارد، روی آن کلیک کنید.
اطلاعاتتان پاک خواهد شد.

»» با خرید اشتراک، نسخه پیشرفته برای من فعال نمی شود.

برای حل این مشکل، از طریق تلگرام، اینستاگرام و یا شماره تماس پشتیبانی (021-42719011) با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل کرده و شماره رسید خرید خودتون رو ارسال کنید تا تیم پشتیبانی ما در کمترین زمان ممکن مشکل پیش آمده رو حل کنند.

»» چگونه فایل پشتیبان را برای تیم پشتیبانی نیوُ ارسال کنم؟

از این گزینه فقط در زمانی‌که کارشناسان نیوُ اعلام کردند، استفاده کنید. قبل از ارسال فایل مطمئن شوید آخرین نسخه روی گوشی شما فعال است.
وارد قسمت پشتیبان‌گیری شوید و روی گزینه‌ی “فرستادن اطلاعات به پشتیبانی” کلیک کنید. میتوانید تاریخ فایل‌ها را ببینید، آخرین تاریخ ثبت شده را ارسال کنید.

»» خروجی اکسل در کدام قسمت ذخیره میشود؟

وارد فایل منیجر یا (فایل‌های من) شوید، قسمت ذخیره داخلی تمام فایل‌های برنامه‌های شما نشان داده شده است. فایل نیوُ را پیدا کنید و وارد شوید، در فایل cvs خروجی اکسل شما ذخیره شده است.

»» امکان اضافه کردن “برچسب” چیست و چه کاربردی دارد؟

شما در هنگام ثبت تراکنش‌ها میتوانید برای آنها برچسب یا  “هشتگ” تعریف کنید. برچسب‌ها در آینده در جستجوی تراکنش‌ها و گزارشگیری به شما کمک خواهند کرد. در بخش جستجوی تراکنش‌ها، با جستجوی برچسب مورد نظر میتوانید تراکنش‌‌های مربوط به اون برچسب رو ببینید.

»» امکان اضافه کردن “اشخاص” چیست و چه کاربردی دارد؟

همانند “برچسب‌ها”، در هنگام ثبت تراکنش‌ها میتوانید برای آنها “شخص” تعریف کنید. “شخص” ها در آینده در جستجوی تراکنش‌ها و گزارشگیری به شما کمک خواهند کرد. در بخش جستجوی تراکنش‌ها، با جستجوی “شخص” مورد نظر میتوانید تراکنش‌‌های مرتبط به اون شخص رو ببینید.

برای یافتن پاسخ سوالات متداول بیشتر، کلیک کنید.

دانلود برنامه حسابداری رایگان نیوُ

برای دانلود اینجا کلیک کنید!

22 نظرات
 1. […] بخوانید: دانلود برنامه حسابداری رایگان […]

 2. […] دانلود برنامه حسابداری رایگان برای مدیریت حساب‌های ما… […]

 3. […] جواب سوالتون رو پیدا نکردید، برای رفتن به صفحه راهنمای جامع نیوُ، کلیک […]

 4. رزرو نوبت می گوید

  بنظرم نیازه واسه نیو نسخه ویندوز یا حداقل تحت وب اوکی کنید
  من الان میخواستم نیو رو روی لپ تاپم داشته باشم
  اما ممکن نیست…

  1. admin می گوید

   سلام دوست عزیز
   نسخه وب به زودی اضافه خواهد شد.
   از همراهی شما سپاسگزاریم

 5. عماد صادق زاده می گوید

  باسلام و احترام
  آیا امکان گرفتن فایل پشتیبان backup از نرم افزار نیو پلاس (نسخه اندروید یا دسکتاپ) وجود دارد؟
  شایان ذکر است بنده در حال استفاده از نیوپلاس در مدت رایگان 30 روزه هستم.

  باسپاس فراوان

 6. محمدحسین هنرکار می گوید

  با سلام احترام
  نسخه وب نیو رو من هرچی گشتم پیدا نکردم تو یه سایتی یه جدول بود تمام اپلیکیشن های حسابداری رو مقایسه کرده بود مال شما بهترین بود و نسخه وب هم داشت ام من داخل وبسایت خودتون نسخه وب رو پیدا نمیکنم

  1. admin می گوید

   سلام به علت تغییر طراحی در برنامه نسخه وب برای تجربه بهتر در حال توسعه میباشد، ممنون.

 7. پرهام می گوید

  با سلام
  نسخه وب برنامه نیوو کی راه اندازی می شود؟

  1. admin می گوید

   سلام دوست عزیز؛
   نسخه تحت وب از لینک زیر در دسترس هست:
   https://pfm.nivoapp.com/

 8. وحید اخلی می گوید

  با سلام.
  من به خاطر ایمانی که به جناب غانم زاده داشتم چندماهی از نیوو استفاده میکردم. نسخه پولی رو هم خریده بودم و به چند نفر هم سفارش دادم
  اما حدود 8 ماهه دیگه استفاده نکردم و هیچکی از تیم شما پیگیر نشد که چرا؟؟؟

  دلیلشو اینجا میگم، امیدوارم بتونین ارتقا بدین:

  مهمترین دلیل این بود که اطلاعات مالی هر ماهی برای همون ماه فقط نمایش داده میشه
  یعنی، من توی ماه سوم، نمیدونم از سه ماه قبل تاالان، درمجموع چقدر هزینه و چقدر درامد داشتم و سرجمع رو ندارم

  در واقع نمیشه حساب کتاب واقعی که توی حساب بانکی واقعی فرد هست رو با اطلاعات ماه مثلا سوم مطابقت داد بلکه باید اطلاعات سه ماه قبل رو خودم جمع و کم کنم تا بفهمم این مبلغی که واقعا توی حساب بانکیم هست با حساب کتابای نیوو مطابقت داره

  1. admin می گوید

   دوست عزیز
   در ابتدا از شما تشکر می‌کنیم بابت اعتمادتون به مجموعه ما و پیام سازنده شما٬
   حتما نظرات شما بررسی می‌شود و در صورت امکان اعمال خواهد شد

 9. مهدی می گوید

  سلام کی نسخه تحت وب میاد منتظریم

  1. admin می گوید

   سلام دوست عزیز؛
   نسخه تحت وب از لینک زیر در دسترس هست:
   https://pfm.nivoapp.com/

 10. پژمان می گوید

  درود
  آیا گزینه برگشت از خرید یا برگشت از فروش هم در برنامه‌ی شما وجود دارد؟
  آیا امکان از بین رفتن کل داده‌ها و حساب‌ها وجود دارد یا شما از آن حفاظت می‌کنید؟

  1. admin می گوید

   سلام دوست عزیز؛
   در مورد سوال اول شما : در حال حاضر این قابلیت وجود دارد . با اشاره بر روی هر تراکنش (چه دریافت و چه پرداخت) میتوانید آن را حذف کنید
   در مورد سوال دوم شما : در صورتی که حساب کلاود (Cloud) خود را فعال کرده باشید، اطلاعات شما از بین نخواهد رفت

 11. پژمان می گوید

  درود
  آیا گزینه برگشت از خرید یا برگشت از فروش هم در برنامه‌ی شما وجود دارد؟
  آیا امکان از بین رفتن کل داده‌ها و حساب‌ها وجود دارد یا شما از آن حفاظت می‌کنید؟

  هزینه‌ی نسخه پیشرفته پس از مدت آزمایشی ماهانه است یا سالانه؟ میزان مبلغ الان چقدر است؟

 12. مهدی محمدی می گوید

  سلام وقت بخیر نسخه وب چه تاریخی قابل استفاده میشود؟

  1. admin می گوید

   سلام دوست عزیز؛
   نسخه وب قابل استفاده هست.
   لطفا به آدرس زیر رجوع نمایید:
   https://pfm.nivoapp.com/

 13. حسام می گوید

  سلام و ممنون از برنامه خوبتون
  یک سوال دارم در مورد استفاده اشتراکی این اپلیکیشن. آیا این امکان وجود داره که اپلکیشن برای چند نفر به اشتراک گذاشته بشه و بتونن ثبت تراکنش کنن و برای همه سینک بشه ؟
  و اگر بله این توی نسخه رایگانش هم هست؟
  ممنون

  1. admin می گوید

   سلام دوست عزیز
   ممنونیم از شما که از اپلیکیشن نیوُ استفاده میکنید
   اشتراک خانواده بله یک نفر میتونه اشتراک تهیه کنه و برای باقی افراد هم اشتراک فعال میشه و نسخه رایگان هم که خب هرکسی می‌تونه خودش ازش استفاده کنه نیازی به اشتراک نداره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.