4 مورد از بهترین روش های متداول و پرسود برای سرمایه گذاری :

سرمایه گذاری در فارکس:

طبق گزارش دیلی فارکس 97% ازبازرگانان با فارکس، 43٪ با طلا، 24٪ با شاخص سهام و 9٪ ازآنان با ارزهای رمزپایه معامله می کنند.

از نظر حجم معاملات ونقدینگی فارکس بزرگترین بازارمالی درجهان است. ارزش بازار معاملات جهانی فارکس 2،409،000،000،000 دلار است و برخلاف سایر بازارها مانند سهام ، صنعت فارکس تنها بازارمالی است که 24 ساعت شبانه روز دردسترس است. امروزه بیش از 170 ارز مختلف در سراسر جهان وجود دارد که بازار فارکس را تشکیل می دهند.

روزانه تیلیاردها دلار پول در بازار فارکس جابه جا می شود.

نکته: قبل ازسرمایه گذاری لازم است قدرت خرید انواع ارزها را با توجه به ارزهای موجود سایردولت ها پیش بینی کنید. بنابراین ممکن است این سرمایه گذاری برای مبتدیان با ریسک همراه باشد و باید با حداکثردقت انجام شود.

خرید طلا :

خرید فلزات گرانبها مانند طلا یکی از امن ترین روش ها برای سرمایه گذاری در پول شما است.

ازمزیت هایی که برای طلا وجود دارد: نمی توان آن را پاک یا هک کرد. بر خلاف حساب های کارگزاری، حساب های بانکی یا کارت های اعتباری،شمش طلا از دسترس هکرها خارج است.

دردنیای امروز احتمالا ایده خوبی است که مقداری از ثروت خود را خارج از دنیای دیجیتال داشته باشید چرا که بر خلاف ارزهای دیجیتال اگر اینترنت در دسترس نباشد سرمایه شما تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

ضمن اینکه طلا دارایی است که معمولا اگرقیمت آن افزایش پیدا نکند ثابت می ماند.

طلایک سرمایه گذازی امن

پیامدهای سرمایه گذاری:

طلای فیزیکی یکی ازایده آل ترین روش ها برای حفظ ثروت طولانی مدت است. همچنین برای وراث شما نیزممکن است بسیارسودمند باشد،زیرا احتمال دارد ارزش آن از ارزی که درآینده استفاده می کنند نیربیشترشود.

قیمت طلا نیز تحت تأثیر ترس وعدم اطمینان دربازاراست. در سال 2009 ، در اوج رکود بزرگ ، شاخص قیمت تولید کننده (PPI) برای طلا 12.8٪  افزایش یافت. بین سالهای 2008 و 2012 ، PPI 101٪ افزایش یافت که این یعنی فقط در مدت چهار سال بیش از دو برابر شده است!!

اگر اقتصاد جهانی به دلیل ویروس کرونا دچاراختلال گسترده شود و شبکه های تجاری به دلیل تنش های ژئوپلیتیکی قطع شوند، می توانیم شاهد روند افزایش قیمت طلا باشیم. در صورت ادامه روند نزولی اقتصاد، طلا می تواند به 2500 دلار یا حتی 3000 دلار درهر اونس نیز برسد.

سرمایه گذاری در سهام شرکت ها :

سرمایه گذاری در یک شرکت با خرید سهام از طریق کارگزارسهام، یکی از محبوب ترین روش های سرمایه گذاری است. اگرچه در صورت بالا رفتن ارزش، پس از فروش سهام می تواننید درآمد مناسبی کسب کنید اما اگرشرکت عملکرد خوبی نداشته باشد ارزش سهام آن کاهش می یابد و ممکن است مقدار زیادی پول را از دست بدهید.

خرید ارز دیجیتال :

عیب بزرگ ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و موارد مشابه این است که به طرز تکان دهنده ای بی ثبات هستند و به همین دلیل ارزهای دیجیتال در طیف سرمایه گذاری پرخطر قرارمی گیرند. ومزیت بزرگ  این ارزها این است که چون به هیچ واسطه ای نیاز ندارند، اغلب ارزانترین روش برای معامله ها هستند.

در کدام ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید:

همان قدر که مهم است که تصمیم بگیرید چه مقدار پول برای ارز دیجیتال کنار بگذارید لازم است که فقط در ارزهایی که نسبت به آنها شناخت کامل دارید سرمایه گذاری کنید.

درواقع شما باید با کاربرد هر ارز دیجیتال و ارزش آن آشنا باشید. ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین که کاربرد واقعی دارند، شانس موفقیت بیشتری نسبت به ارز های ico  دارند.

نکته: دردنیای ارزهای دیجیتال، یادگیری نحوه ذخیره ارزدیجیتال اهمیت بسیاری دارد.

امروزه محبوب ترین ارزهای دیجیتال در سراسر جهان به ترتیب شامل: بیت کوین ، اتریوم و ریپل است.

محبوب ترین ارز های دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید